back to top
35.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Estrada e Fierzes

Kutija e llokumit… poezi dhe humor nga Gjosho Vasija

Kutija e llokumit... poezi dhe humor nga Gjosho Vasija Për kush ka mend n'kok, besoj se i kujtohet kur ndër vizita shkojshim me nga'i kuti llokum, megjithse...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.