back to top
16.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ermira Zyrakja

Përkthyesi nga Ferri, i Poemës me Stalin, të autorit nga Mali i Zi… – Triptik nga Visar Zhiti

Përkthyesi nga Ferri i Poemës me Stalin, të autorit nga Mali i Zi Triptik nga Visar Zhiti 1. “...Lazër, dil jashtë...! ...zgjidheni dhe lëreni të ecë...” -...

Jevrem Berkoviq: “Stalini, Mozarti dhe Maria Judina”

Jevrem Berkoviq: “Stalini, Mozarti dhe Maria Judina” Poemë e poetit dhe intelektualit të shquar malazes Përk.Lazër Radi Shtëpia botuese “Lilo” me kopertinë të Eleni Laperit. Redaktimi dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.