back to top
23.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Enver Shehu

Lamtumirë profesor Fatmiri! – nga Ilir Demalia

Lamtumirë profesor Fatmiri! nga Ilir Demalia Një tjetër ikonë, model i qytetarisë së Tironës, një tjetër fisnik i atij brezi të mrekullueshëm futbollistësh të Lym Allës...

Lamtumirë Pere… Adriatik Riza Dosti

 Me 13 qershor, 2018, ndahet nga jeta pas një sëmundje të rëndë Perikli Dhales. Ai ka qenë ish-lojtar i njohur i Tiranës, por edhe...

Lym Alla dhe… oficeri i Kufirit… nga Adriatik R. Dosti

Lym Alla dhe... oficeri i Kufirit... nga Adriatik R. Dosti Rrinim një natë të bukur fundgushti në verandën e një Hotel - Restoranti në Shkup...

Historia e Cenit – (MTN)

Historia e Cenit -  (MTN) Humor pikant m'dialektin e Tironës Ka qen i burr ke lagjia jon, pastë rafmet, qi e qujshin Cen. Me origjinë ishte...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.