back to top
24.5 C
Tirana
E diel, 19 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Elia Zaharia

Princ Alberti i II i Monakos, vizitë në Tiranë

Princ Alberti i II i Monakos, vizitë në Tiranë Sot, më 16 tetor 2018, në orën 16.00, në Rezidencën Mbretërore Shqiptare, ka mbrritur për një...

90-vjetori i shpalljes së Mbretërisë – Fjala e Princ Lekës me 8 tetor 2018

Mbrëmja festive e 8 Tetorit 2018, dhe fjalimi “ndryshe” i Princ Lekës... shënim nga Jozef Radi Mbrëmja e 8 tetorit të 2018, mblodhi në rezidencën mbretërore...

Copëza shënimesh mbi një dasëm princore… ose Princi Shqiptar mes “gjakut blu” të të botës… nga Jozef Radi

Copëza shënimesh mbi një dasëm princore… ose Princi Shqiptar mes “gjakut blu” të të botës… nga Jozef Radi Nëse dita e 7 tetorit 2016, lëshoi një shi...

Dasma e Princit Leka II me Elia Zaharinë – Ja të ftuarit nga familjet mbretërore

Dasma e Princit Leka II me Elia Zaharinë Ja të ftuarit nga familjet mbretërore Ndërsa të ftuarit e familjeve mbretërore nga e gjithë Europa do të jenë të shumtë...

Gjaku Blu i Europës në Tiranë në Dasmën e Princ Lekës së II me Elia Zaharian

Gjaku Blu i Europës në Tiranë në Dasmën e Princ Lekës së II me Elia Zaharian me 8 Tetor 2016 Të vetmen dasëm mbretërore që ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.