back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 14 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Edmond Hasani

Fletë nga ditari i Majit… nga Edmond Hasani

Fletë nga ditari i Majit... nga Edmond Hasani 11 maj, e dielë Mushkonjat fluturojnë lart!!! Shqiponjat hanë thonjtë poshtë! *** Në murin tim shkrova: “Një popull që zgjedh të qeveriset...

Kriza… Tregim nga Edmond Hasani

Kriza... Tregim nga Edmond Hasani Më së fundi më ra edhe zgjebja! Kruhesha lart e poshtë si i çmendur dhe mallkoja veten duke menduar se të...

Sa e lehtë të shkruash për Vaçe Zelën…

Sa e lehtë të shkruash për Vaçe Zelën... Përzgjedhje nga shënime të ndryshmë Muret e Fb U.S. Embassy-Tirana Sot, Shqipëria humbi një nga këngëtaret e saj më...

Kur… Lart ishte më poshtë se ne!!! Edmond Hasani

Kur... Lart ishte më poshtë se ne!!! statuse artistike nga Edmond Hasani Bija e Varrmihësit Lodhshëm i hodha sytë jashtë furgonit, nga dera e hapur e...

Gjithmonë në rrezik… e t’mos mbytesh kurrë!!! Edmond Hasani

Gjithmonë në rrezik... e t'mos mbytesh kurrë!!! Nga e përdishmja e rrëfimeve të Edmond Hasanit... Me gozhdë, grisa suvanë e murit poshtë parvazit të dritares ku...

“Dua të mbaj gjallë kujtimin për një qytet që po vdes…!” Edmond Hasani

“Dua të mbaj gjallë kujtimin për një qytet që po vdes...!” ditar nga Edmond Hasani *** B-analistët televizivë... janë pjesa më dembele, më hipokrite, më e...

Një përshëndetje… dhe pak nostalgji nga koha e fitorjeve… Edmond Hasani

Një përshëndetje... dhe pak nostalgji nga koha e fitorjeve... Edmond Hasani Me sa shihet po ikën pa lejen tonë dhe ky vit rrugaç, i padisiplinuar,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.