back to top
22.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Carleton S. Coon

E vërteta dhe dallimi mes Fisit dhe Bajrakut në Dukagjinin e Vjetër – Puka sot – nga Gjelosh Nikolla – Studiues

E vërteta dhe dallimi mes Fisit dhe Bajrakut në Dukagjinin e Vjetër - Puka sot nga Gjelosh Nikolla - Studiues Kush nuk njeh fisin e vet… atëherë...

Carleton S. Coon – Antropologu i famshëm amerikan që bëri studime në Gegni

Karleton Kuni (Carleton S. Coon) 1904-1981 Antropologu i famshëm amerikan që bëri studime në Gegni nga Ilir Seci Duke lexuar një reviste antropologjike që publikohet nga Universiteti...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.