back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 23 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Big Brother

Zhdukja e standardit ndodhi para profesionistëve që e njihnin shumë mirë domethënien e tij – nga Elona Caslli

Zhdukja e standardit ndodhi para profesionistëve që e njihnin shumë mirë domethënien e tij nga Elona Caslli Nuk e kam ndjekur Festivalin në RTSH për arsye...

Televizioni dhe mjerimi moral i shqiptarëve – nga Gëzim Zilja

Televizioni dhe mjerimi moral i shqiptarëve. nga Gëzim Zilja Jeta kulturore-shpirtërore-argëtuese e shqiptarëve sot është një katastrofë. Mundësitë e ofruara janë: shtëpi-kafene-punë dhe punë-kafene-shtëpi, përjashto një...

“1984” – paralajmërim drithërues për racën njerëzore! – nga Klodi Stralla

“1984” - paralajmërim drithërues për racën njerëzore! nga Klodi Stralla 70 vjet nga botimi i një libri të pavdekshëm Për herë të parë emrin e Xhorxh Oruellit...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.