back to top
37.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Bashkia e Kuksit

Një krim kombëtar dhe heshtja e mediave të Tiranës – nga Rexhep Shahu

Një krim kombëtar dhe heshtja e mediave të Tiranës  nga Rexhep Shahu Askush, asnjë media e Tiranës nuk reagoi pse e zhdukën këtë memorial dhe u...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.