back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Bardho Leka

Sami Blloshmi, një jetë mes përndjekjes nga sigurimi i shtetit dhe burgosjes nga regjimi komunist – nga Bedri Blloshmi

Sami Blloshmi, një jetë mes përndjekjes nga sigurimi i shtetit dhe burgosjes nga regjimi komunist nga Bedri Blloshmi Më 29 qershor 2023, u nda nga jeta...

Largohet nga jeta Eleni Leka – Rodhe – gruaja e poetit të pushkatuar Genc Leka

Largohet nga jeta Eleni Leka - Rodhe... nga Bedri Blloshmi gruaja e poetit të pushkatuar Genc Leka Eleni Rrodhe, e bija e ish deputetit dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.