back to top
28.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Baba Aliu

Tri poezi – nga Agim Xh. Deshnica

Tri poezi nga Agim Xh. Deshnica Perëndim Berati Humbi dielli pas Shpiragut, hesht mes muresh, kala e gurtë, fshatrat mbi kodra ranë në gjumë, hijet zgjaten e zhyten në...

Festa e Novruzit nga Prof. Lutfi Alia

Festa e Novruzit nga Prof. Lutfi Alia Nga viti 1870 dhe në vazhdim, më 22 mars, martaneshasit kremtojnë festën e Sulltan Novruzit - festën e lindjes...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.