back to top
9.5 C
Tirana
E premte, 19 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Amos Oz

Leonard Cohen (21 Shtator 1934 – 7 nëntor 2016) dhe mëmëdheu i origjinës… – përgaditi Saimir Z. Kadiu

Leonard Cohen (21 Shtator 1934 - 7 nëntor 2016) dhe mëmëdheu i origjinës... përgaditi Saimir Z. Kadiu 4 vjet me parë (prill 2019), kam parë “live”...

Nobeli” si një “ambulancë shpirtërore” e njeriut pacient… nga Rezart Palluqi

Nobeli” si një “ambulancë shpirtërore” e njeriut pacient… nga Rezart Palluqi Sipas mendimit tim, çmimin Nobel e meriton ai shkrimtar që sakrifikon për popujt që...

Në pritje të Nobelit të Letërsisë 2013… nga Jozef Radi

Në pritje të Nobelit të Letërsisë 2013... nga Jozef Radi Të enjten, me 10 tetor, shpallet Nobeli i Letërsisë (Leteraturës) 2013, një çmim i përvitshëm...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.