back to top
33.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ali Cekani

“Një mentalitet i ri duhet t’i kapë frenat e këtij vendi…!” – Kujtim Cekani në bisedë me – TV Alba Life

“Një mentalitet i ri duhet t'i kapë frenat e këtij vendi...!” Kujtim Cekani në bisedë me - TV Alba Life Nje bisedë me z. Kujtim Cekani,...

Burrëria trashëgohet… Po ju çfarë keni trashëguar deputeti Blushi?! nga Kujtim Cekani

Burrëria trashëgohet… Po ju çfarë keni trashëguar deputeti Blushi?! nga Kujtim Cekani Letër e hapur deputetit Ben Blushit Përshëndetje, deputeti Blushi! Quhem Kujtim Cekani, dhe jam nga një...

Dekomunistizimi i shtetit Shqiptar – i shërben dekriminalizimit të tij! Letër e Hapur nga Kujtim Cekani

Dekomunistizimi i shtetit Shqiptar - i shërben dekriminalizimit të tij! Letër e Hapur nga Kujtim Cekani Një ish i persekutuar i shkruan Komisionerit Hahn, për Hapjen...

Nezir Muzhaqi – nga bangat e shkollës… te varja në litar*

Nezir Muzhaqi - nga bangat e shkollës... te varja në litar*  Nezir Muzhaqi - Një Princ i Vërtetë Nezir Muzhaqi - Një hero dhe një mesazh “Prindi që le...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.