back to top
12.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Prill, 2024

Eduardo de Filippo (1900-1984) – Burrë i vërtetë

Gazeta

Eduardo de Filippo (1900-1984)
Eduardo de Filippo (1900-1984)

“Burrë i vërtete asht ai që e len mënjanë krenarinë në çastin kur e kupton se ka gabue,

dhe merr krejt përgjegjsitë e veta,

pa gjetë justifikime që munden edhe me e pshtue prej pasojave negative…”

Related Images:

More articles

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Portali Radiandradi.com, prej 11 vitesh dhuron kontribute të përditshme në shumë fusha të kulturës, historisë dhe vlerave shqiptare. Herë pas here siti ka nevojë për mirmbajtjeje, rikonstruktim si dhe rikonceptim në formatin letër. Për ta mbajtur këtë punë shumvjeçare, ndër më seriozet dhe më të lexuarat që të vazhdojë aktivitetin bëhet e domosdoshme mbështetja e lexuesve.

Jozef Radi

Redaktor i Radi & Radi

Artikujt e fundit

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.