Nyjet-Arkivit për » Burri i vërtetë «

Eduardo de Filippo (1900-1984) – Burrë i vërtetë

“Burrë i vërtete asht ai që e len mënjanë krenarinë në çastin kur e kupton se ka gabue, dhe merr krejt përgjegjsitë e veta, pa gjetë justifikime që munden edhe Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook