back to top
28.5 C
Tirana
E shtunë, 18 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

ARCHIVE

Arkiva Mujore Nëntor, 2017

Shkolla dhe Shoqëria Jonë*… nga Ardiana S. Prishtina

Shkolla dhe Shoqëria Jonë...* nga Ardiana S. Prishtina nga rubrika e kangëve Arsimi në Kosovë asht në gjendjen që asht, ndër të tjera sepse, krejt po...

Kundrimi aktual i një legjende Shkëmbi i Vajës (Krujë), – nga Kastriot Marku

Kundrimi aktual i një legjende Shkëmbi i Vajës (Krujë), Gryka e Vajës dhe Përroi i Vajës... nga Kastriot Marku Të lumtë Profesor Kastrioti! Një histori sa e...

Dy jetë të ndara… nga Erlet Shaqe

Dy jetë të ndara... nga Erlet Shaqe I madh e i vogël mësoi këto ditë kush ishte Adelajda Xhamani e cila humbi jetën në mënyrë; sa...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.