Nyjet-Arkivit për » Mustafa Greblleshi «

Jozef Radi pyet Mit’hat Aranitin… eskluzive (1992)

Si mbeta mik me Mit’hat Aranitin nga Jozef Radi Jozef Radi pyet Mit’hat Aranitin (1992) Mit’hat Araniti dhe Lazër Radi, kanë ndarë bashkë  jetë dhe fate të përbashkëta…! Edhe Para Lufte, edhe Lexo Me Teper.

Blendi Fevziu interviston Dr. Lazër Radi*

“Kosova lindi intelektualët që i duheshin, Shqipëria shkatërroi ata që kishte…” Blendi Fevziu interviston Dr. Lazër Radi* Jeta ka gjithmonë momente të caktuara që ndikojnë në të. Kur ju më tregoni Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook