back to top
21.5 C
Tirana
E shtunë, 18 Maj, 2024

Vangjel Koça (1900-1943) Idetë

Gazeta

Vangjel Koça (Vangjo Nirvana)
Vangjel Koça (Vangjo Nirvana)

“Gjer më sot s’është gjetur ndonjë çelik aq i mirë,

sa për të bërë një pallë që të mundë të vrasë një ide.

Një ide s’mund të vritet veçse nga një ide tjetër…!”

Related Images:

More articles

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Portali Radiandradi.com, prej 11 vitesh dhuron kontribute të përditshme në shumë fusha të kulturës, historisë dhe vlerave shqiptare. Herë pas here siti ka nevojë për mirmbajtjeje, rikonstruktim si dhe rikonceptim në formatin letër. Për ta mbajtur këtë punë shumvjeçare, ndër më seriozet dhe më të lexuarat që të vazhdojë aktivitetin bëhet e domosdoshme mbështetja e lexuesve.

Jozef Radi

Redaktor i Radi & Radi

Artikujt e fundit

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.