Nyjet-Arkivit për » Voltana Ademi «

Zonjat e PD-së…!! – nga Ermal Ngjelina

Zonjat e PD-së…!! nga Ermal Ngjelina Të shkruash një listë me emra është punë shumë e lehtë, madje nuk duhet quajtur punë. Por të shkruash një listë me emra ku cilësitë e Lexo Me Teper.

Një thirrje vullnetmirë për mirëkuptim dhe shmangie konfliktesh – nga Romeo Gurakuqi

Një thirrje vullnetmirë për mirëkuptim dhe shmangie konfliktesh nga Romeo Gurakuqi Zoti Valdrin Pjetri! Duke mirëkuptuar dëshirat tuaja personale për ta konsideruar të përmbyllur si në ëndërr, procesin zgjedhor në Shkodër, bazuar mbi Lexo Me Teper.

“Bija shqiptare” me tekst të Vinçenc Prennushit e muzikë të Martin Gjokës dhe mirënjohjes së Eno Koços e Robert Prendushit

Asht kënaqësi e madhe profesor Roberti, që energjitë intelektuale të qytetit të Shkodrës, prej moshash të ndryshme, largësish të ndryshme, të gjallë e të vdekun, bahen bashkë n’emën të artit Lexo Me Teper.

Profesor Sami Repishti – “Qytetar Nderi” i Shkodrës… nga Romeo Gurakuqi

Profesor Sami Repishti – “Qytetar Nderi” i Shkodrës… nga Romeo Gurakuqi Shumë e nderueme zonja kryetare e Bashkisë, Voltana Ademi, Shumë i nderuem Kryetar i Këshillit Bashkiak të Shkodrës, zoti Xhemal Bushati, Zonja këshllitarë, Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook