back to top
29.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Vlora Çitaku

Rama dhe… Kosova! – nga Adriatik Riza Dosti

Rama dhe… Kosova! nga Adriatik Riza Dosti   Vite më parë, teksa po flisnim me të ndjerin Dor Keko për Kosovën aty në korridoret e redaksisë së...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.