back to top
21.5 C
Tirana
E hënë, 20 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Vasilij Kandinskij

Kujtesa dhe perceptimi – Pino Bonanno flet për artin e Arben Shirës

Kujtesa dhe perceptimi Pino Bonanno flet për artin e Arben Shirës Në qershor të vitit 2018, “Galeria A + A” në Perugia, organizoi një ekspozitë të veçantë...

Lirim Biçaku – Në toka të pashkelura, gjen lule të paprekura!

Lirim Biçaku - “Në toka të pashkelura, gjen lule të paprekura...!” ish i përndjekuri politik, piktori Lirim Biçaku intervistoi Albert Zholi Jeta e tij ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.