back to top
30.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Vasil Foti

Aromë Shkodre në kujtimet e Dr. Jakov Milajt – nga Pertefe Leka

Aromë Shkodre në kujtimet e Dr. Jakov Milajt nga Pertefe Leka “U larguash nga Shkodra, pasi bëra fotografinë e fundit të Kel Marubi... dhe dëgjova si sa herë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.