back to top
21.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Vargje nën Diktaturë

Vargje nën diktaturë – nga Shpend Sollaku-Noé

Vargje nën diktaturë nga Shpend Sollaku-Noé Është e rrezikshme të jesh poet në kohë diktature. Për nga na­tyra poetët janë lindur të lirë dhe li­ria, në një...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.