back to top
22.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Universiteti i Harvardit

Retorika politike e konfliktit dhe shëndeti i njeriut nga Ilir Hashorva

Retorika politike e konfliktit dhe shëndeti i njeriut nga Ilir Hashorva Në atmosferën e ndezur të këtyre ditëve, qoftë në Amerikë, për shkak të fushatës për...

Carleton S. Coon – Antropologu i famshëm amerikan që bëri studime në Gegni

Karleton Kuni (Carleton S. Coon) 1904-1981 Antropologu i famshëm amerikan që bëri studime në Gegni nga Ilir Seci Duke lexuar një reviste antropologjike që publikohet nga Universiteti...

Kur Washington Post… shkruante për Konicën

Kur Washington Post... shkruante për Konicën “Faik Konica - Jeta në Uashington” Gazetari i së përditshmes amerikane Gerald G. Gross e intervistoi Faik Konicën, ambasadorin e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.