back to top
15.5 C
Tirana
E martë, 16 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Standart

Një këndvështrim jo totalitar për luftën Çelo Hoxha

Një këndvështrim jo totalitar për luftën Çelo Hoxha (standart) Historia e luftës vazhdon të jetë një patate e nxehtë, të cilën pakkush ka guxuar ta prekë...

Pse Enver Hoxha asht në krye? Mustafa Kruja

Pse Enver Hoxha asht në krye? Mustafa Kruja Nji refleksion i hershëm i nji njeriu që e ka njoftë mjaft mirë politikën shqiptare... Si mbërrini...

Qemal Stafa, një hero i dyshimtë Çelo Hoxha (sta)

Qemal Stafa, një hero i dyshimtë Çelo Hoxha (sta) Zyrtarët e lartë do të vendosin kurora dhe tufa me lule në varrezat e “dëshmorëve” sot....

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.