Nyjet-Arkivit për » Shkolla e Muzikës e Pikturës në Elbasan «

Skulptori Vladimir Caridha: Ja si e realizova skulpturën kushtuar të përndjekurve

Skulptori Vladimir Caridha: Ja si e realizova skulpturën kushtuar të përndjekurve! Për “Telegraf” flet skulptori nga Elbasani, Vladimir Caridha: “Vepra rreth 3.5 metra e lartë dhe 2.80 e gjerë është vendosur në Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook