back to top
20.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Shen Agustini

Ka apo jo shkrimtarë kishtarë dhe letërsi kishtare? – nga Isak Ahmeti

Ka apo jo shkrimtarë kishtarë dhe letërsi kishtare? nga Isak Ahmeti Me rastin e 1600 vjetorit të kalimit në amshim të Shën Jeronimit   1.Në vitet e...

Shën Agustini – Poezi

Shën Agustini - Poezi Deka s'asht kurrgjâ. Veçse kam kalue n'anën tjetër: asht si me u pas' mshehë n'oden përbri. Unë jam gjithmonë unë e ti gjithmonë ti. Ajo...

Plakja e Njeriut të Ri… nga Nesti Gjeluci

Plakja e Njeriut të Ri… nga Nesti Gjeluci “Çka është kujtesa për njeriun, është historia për civilizimin...” Fulton Sheen Mënyra e festimit të përvjetorit të çlirimit të Shqipërisë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.