back to top
16.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Robert Radoja

Luigj Filaj, biri i Kosovës, kompozitor i këngëve patriotike… – nga Pertefe Leka

Luigj Filaj, biri i Kosovës, kompozitor i këngëve patriotike… nga Pertefe Leka Në ditët e para të shpalljes së lirisë së Kosovës, ringjallet një figurë e shquar...

Robert Radoja mbi piano dhe… ca rreshta – nga Qerim Vrioni

Robert Radoja mbi piano dhe... ca rreshta nga Qerim Vrioni Këtë fotografi e kam bërë në qershor 2005 në një ceremoni për kremtimin e 85-vjetorit të...

Françesk Radi: Elektronika ka shkatërruar muzikën, montazhierët kanë zëvendësuar kompozitorët

Françesk Radi: Elektronika ka shkatërruar muzikën, montazhierët kanë zëvendësuar kompozitorët Intervistoi: Julia Vrapi Kantautori i njohur Françesk Radi, gjatë aktivitetit të tij muzikor ka sjellë këngë, të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.