back to top
26.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Rio de Zhaneiro

Letra e lamtumirës që Stefan Cvajg para udhëtimit pa kthim, më 22 shkurt 1942 – përgaditi Albert Vataj

Letra e lamtumirës që Stefan Cvajg para udhëtimit pa kthim, më 22 shkurt 1942 përgaditi Albert Vataj “Përshëndetje për të gjithë miqtë e mi! Le ta shohin akoma...

Pak përpara se të bjerë sipari… reflektim nga Jozef Radi

Pak përpara se të bjerë sipari... reflektim nga Jozef Radi Sonte bie sipari i të Njëzetit Botëror të Futbollit, spektaklit më të madh që po...

Vinicius de Moraes – Gjashtë poezi – Jozef Radi (2)

Vinicius de Moraes - Gjashtë poezi - perkthye nga Jozef Radi (2) “Eh, sa jam lodhë me de Moraes-in, po edhe ai ama ma ka shpërblye shumfish..” j....

De Moraes dhe rastësitë fantastike të njoftjeve… Jozef Radi

 Rastësitë fantastike të njoftjeve nga Jozef Radi Bankarelat e librave t’përdorun, janë nji prej humbakohjeve të mia ma të kandshme… Nji ditë, ndërsa gërmoja dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.