back to top
25.5 C
Tirana
E diel, 14 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Radio Shkodra

Vrasja barbare e vajzës nga Shkodra, Dhurata Sokoli – e motra, Afërdita Sokoli, rrëfen për gazetaren Gilmana Bushati

Vrasja barbare e vajzës nga Shkodra, Dhurata Sokoli e motra, Afërdita Sokoli, rrëfen për gazetaren Gilmana Bushati “E qëlluan me 5 plumba dhe e lanë të...

Mbi historikun e Radio Shkodrës… nga Teona Bushati

Mbi historikun e Radio Shkodrës... nga Teona Bushati Për historinë e Radio Shkodrës është shkruar pak deri me sot, ndaj në bashkëpunim me anëtare të grupit...

Nji vlerësim për Denata Ndrecën – dhe pak nga poezia e saj

Kush është Denata Ndreca Denata Ndreca, asht e lindun dhe e rritun në Shkodërloce. Mbaron gjimnazin Jordan Misja, dhe  vazhdon studimet e larta në universitetin e...

E para demostratë e mirëfilltë antikomuniste në Shqipni… nga Ilir Seci

E para demostratë e mirëfilltë antikomuniste në Shqipni... nga Ilir Seci (Kujtime nga data 13 Dhjetor 1990) ...Mbramja e 12 dhjetorit 1990, nuk ndryshonte shumë prej mbramjeve...

Rrëfim dashurie për Shkodrën – Rikard Ljarja

Rrëfim dashurie për Shkodrën - Rikard Ljarja Nji ndalesë e vogël mbi Shkodrën e Rikard Ljarjes nga Jozef Radi Rikard Ljarja njihet si aktor po edhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.