back to top
20.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Papa Benedikti XV

30 vjet Marrëdhënie diplomatike midis Shqipërisë e Vatikanit – nga Saimir Z. Kadiu

30 vjet Marrëdhënie diplomatike midis Shqipërisë e Vatikanit nga Saimir Z. Kadiu Duke përkujtuar 30 vjetorin e Marrëdhënieve diplomatike midis Shqipërisë dhe Vatikanit… dhe një...

Përtej problemeve me Latinishten… – reagim kritik nga Genc Hoti

Përtej problemeve me Latinishten... reagim kritik nga Genc Hoti Kohët e fundit në tregun e librave ka dalë një libër spekulativ që kërkon t’u mësojë shqiptarëve...

“Shenjtënia e Juej: Mirësevini në trojet tona arbënore!” Prof. Sami Repishti

"Shenjtënia e Juej: Mirësevini në trojet tona arbënore!" nga Prof. Sami Repishti Sot, kam kënaqësinë që, si shqiptar mysliman, më jepet rasti me përshëndetë ardhjen...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.