back to top
31.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ornela Radovicka

A e meritonte At Bellusci një lamtumirë të tillë? – Reagim i Dr. Ornela Radovicka

A e meritonte At Bellusci një lamtumirë të tillë? Reagim i Dr. Ornela Radovicka Dr. Ornela Radovicka, drejtuese e Qendrës Albanologjike mbi Gjuhën dhe Kulturën Arbëreshe,...

A po përjashtohen arbëreshët nga i ashtuquajturi Samit i Tretë i Diasporës në Tiranë?! – nga Frank Shkreli

A po përjashtohen arbëreshët nga i ashtuquajturi Samit i Tretë i Diasporës në Tiranë?! nga Frank Shkreli “Nuk kemi kujt t’i ankohemi. Për marritë që kemi bërë,...

“Pranvera vieneze” në kandvështrimin tim – nga Leon Lekaj

“Pranvera vieneze” në kandvështrimin tim nga Leon Lekaj Sapo zbrisje në Vienë, ekzistonte një ndjesi shtypëse, e cila nuk të lëshonte lehtë dhe të jepte pak...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.