back to top
20.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Opinion

Vepra e Tretë Mid’hat Frashëri dhe dy opinione nga Nebil Cika dhe Ilir Hysa

S'mund ta përdorni Mid'hat Frashërin, si leckë për t'i fshirë llumin Ismail Kadaresë! nga Nebil Çika Sot isha i ftuar në përurimin e veprës e tretë...

Donald Trump – i 45 President i Shteteve të Bashkuara – opinion ne pak rreshta nga Jozef Radi

Donald Trump - i 45 President i Shteteve të Bashkuara opinion ne pak rreshta nga Jozef Radi Amerika prej sot, në dy të mëngjesit me orën...

Kalimi nga e majta në të majtë! Opinion Çelo Hoxha

Kalimi nga e majta në të majtë! Opinion Çelo Hoxha Në gusht 1942, Komiteti Provizor i Partisë Komuniste Shqiptare (PKSH) e shpërndau degën e Gjirokastrës,...

Fantazma e Enverit… opinion nga Ilir Seci

Fantazma e Enverit... opinion nga Ilir Seci Fotografitë e diktatorit Hoxha nëpër ceremoni, jemi mësuar tashma t'i shohim çdo vit, kur i nxjerrin në tubimet...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.