back to top
15.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Nikolla Lako

“Opinga” në Paris! – nga Klodi Stralla

“Opinga” në Paris! nga Klodi Stralla Për ne, të gjallët, përkujtimi i njerëzve të mirë, me vlera dhe kontribute kombëtare, duhet të jetë para së gjithash...

Sërbia – tërheqja e parë – nga Leka Ndoja

Nikolla Lako - Harta etnografike e Shqipërisë 1920 Sërbia - tërheqja e parë nga Leka Ndoja Parlamenti i Sërbisë me miratimin e projektit për normalizimin e marrëdhënieve...

Pak dritë mbi figurën e Atij që “u martua me Shqipërinë…”

Pak dritë mbi figurën e Atij që “u martua me Shqipërinë...” Sotir Kolea (4 Shtator 1872 - 3 Korrik 1945) Sotir Kolea (4 Shtator 1872 -...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.