back to top
29.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Nest Zefi

Refleksion mbi 6 shkurtit 1967, 55 vite mbas – nga Nest Zefi

Refleksion mbi  6 shkurtit 1967, 55 vite mbas  nga Nest Zefi Fjalimi i 6 shkurtit 1967 i diktatorit Hoxha, ndryshe prej nji narrative formale zyrtare, simbas të...

Kastriot Marku mbi At Giuseppe (Zef) Valentinin dhe një diskutim rreth tij

Kastriot Marku mbi At Giuseppe (Zef) Valentinin dhe një diskutim rreth tij At Giuseppe Valentini S. J., (1 korrik 1900 - 16 nentor 1979) ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.