back to top
31.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ndrek Kici

Kol Mjeda (4 dhjetor 1895 – 24 prill 1951) – nga Doc. Dr. Zyhdi Zekja & Namik Kruja

Kol Mjeda (4 dhjetor 1895 - 24 prill 1951) nga Doc. Dr. Zyhdi Zekja & Namik Kruja -Kol Mjeda, deputet monarkist dhe sindikalist i njohur i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.