back to top
16.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ndrek Gjini

“Hajdutet” e bibliotekës së Mbretëreshës Geraldinë dhe autografi i një Lordi – nga Ndrek Gjini

“Hajdutet” e bibliotekës së Mbretëreshës Geraldinë dhe autografi i një Lordi - nga Ndrek Gjini Mbreterësha Geraldinë (1915-2002), pasionin më të madh të saj kishte...

Meave de Burgh agjentja britanike që admironte shqiptarët – nga Ndrek Gjini

Meave de Burgh, agjentja britanike që admironte shqiptarët nga Ndrek Gjini Meave de Burgh jeton vitet e saj të pleqërisë në ëexford të Irlandës. Ajo është...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.