back to top
16.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Naim Staravecka

Për të qarë… a për të qeshur!? – rrëfim nga Dine Dine

Për të qarë... a për të qeshur!? rrëfim nga Dine Dine Në këto kohë të vështira pandemie, kisha kohë pa u takuar me ca miq të...

Grimca rrëfimesh mbi Mark Temalin dhe vdekjen e tij – nga Pervizi – Radi – Mirakaj

Grimca rrëfimesh mbi Mark Temalin dhe vdekjen e tij nga - Pervizi - Radi - Mirakaj Emni i Mark Temali për shumkend s’thotë asgja të...

Gjyqi i Shopenhauerit… rrëfim nga Dine Dine

Gjyqi i Shopenhauerit... rrëfim nga Dine Dine Kjo ngjarje ka ndodhur, pak kohë pasi e arrestuan Ahmet Kolgjinin për të dytën herë. Ishte një e dielë vere....

“Autokritika”… rrefim nga Dine Dine

"Autokritika"... Rrefim nga Dine Dine "Ore, po qo ish për të vanur kujën, jo ta themi kshua, si burri burrit. Qy ish sabotim. Ke sabotur aksionin...

Të ngrihet Savra… të shkatërrohet Savra! Jozef Radi

Të ngrihet Savra... të shkatërrohet Savra! nga Jozef Radi Vitet ‘44-’54, do të mbesin në historinë shqiptare si vitet më të errta të terrorit komunist,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.