back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 14 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mirush Osmani

Kolana e Dhimbjes – Botohen dorëshkrime të ish të burgosurve politikë

Kolana e Dhimbjes Botohen dorëshkrime të ish të burgosurve politikë Memuaristika “Zërat e Kujtesës” rikthehet në vëllimin e IV me dëshmi të të mbijetuarve nga burgjet dhe...

Të shkruash… do të thotë të jetosh e të rijetosh! Lola Shehi – Çela

Të shkruash... do të thotë të jetosh e të rijetosh! nga Lola Shehi - Çela Pas pushimit nga puna, të cilën e kisha nisur fiks nëntëmbëdhjetë...

Kur “Dashuria” për Partinë… mundi Dashurinë për Fëmijën”


Kur "Dashuria" për Partinë... mundi Dashurinë për Fëmijën"
 *** U ndala pak gjatë te këto shënime të shkruara te Muri i Mirush Osmanit, nji djalosh i...

14 Dhjetori, Dita që ndryshoi Fatin tim nga Mirush Osmani

14 Dhjetori, Dita që ndryshoi Fatin tim... nga Mirush Osmani Sot është 14 dhjetor 2014, dhe unë përkujtoj jo pa entusiazëm ditën më të Shenjtë të...

Faqe të përgjakura kujtese… Mirush Osmani

Faqe të përgjakura kujtese... Mirush Osmani ...dëshmitë rrënqethëse të një ish të burgosuri të ndërgjegjes "Në betejën e madhe të Lirisë, ne humbëm shumë miq, shokë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.