back to top
31.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Milianov Kallupi

Elena Gjika – Dora d’Istria – mbretëreshë e kulturës evropiane nga Baki Ymeri

Elena Gjika - mbretëreshë e kulturës evropiane nga Baki Ymeri Me rastin e pervjetorit te vdekjes së Dora d'Istrias (22 Janar 1828 - 17...

Një reagim i Rezart Palluqit ndaj Ilir Mborjes, rreth trajtimit personazheve dhe vlerave letrare…

Shpesh në ndjekje të shtypit, më takon të lexoj edhe debate interesante. Në fakt, debati mbetet nji nga mënyrat më pozitive të qytetërimit të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.