back to top
26.5 C
Tirana
E shtunë, 18 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mërkur Bozgo

Një intervistë nga Jozef Radi – dhe raportet e vështira me shtypin shqiptar…

Një intervistë nga Jozef Radi - dhe raportet e vështira me shtypin shqiptar... Zakonisht nuk jap intervista... më së shumti kam marrë intervista! Përzgjedhja në të...

Jozef Radi: Rikthimet e dhimbshme te 20 shkurti!

Rikthimet e dhimbshme te 20 shkurti... nga Jozef Radi 22 vjet ma parë, në nji ditë pothuajse të padiell shkurti, Shqipëria do të përjetonte nji...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.