back to top
15.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mbretëria Shqiptare

Faji që na rëndon në ndërgjegje – (7 prill 1939 – 7 prill 2019 – 80 vjetori i pushtimit italian) – nga Florian X…

Faji që na rëndon në ndërgjegje (7 prill 1939 - 7 prill 2019 - 80 vjetori i pushtimit italian) nga Florian X... Në 7 prillin e 1939,...

90-vjetori i shpalljes së Mbretërisë – Fjala e Princ Lekës me 8 tetor 2018

Mbrëmja festive e 8 Tetorit 2018, dhe fjalimi “ndryshe” i Princ Lekës... shënim nga Jozef Radi Mbrëmja e 8 tetorit të 2018, mblodhi në rezidencën mbretërore...

Rishkrimi i Historisë, nevojë e Shoqërisë nga Av. Xhafer Sadiku

Rishkrimi i Historisë, nevojë e Shoqërisë nga Av. Xhafer Sadiku Pyetja që bëhet shpesh se a duhet rishkruar historia e Shqipërisë, më shumë se një përgjigje...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.