back to top
28.5 C
Tirana
E shtunë, 18 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Martiri

Kunora e Bylbylave – poezi nga Dom Ndre Zadeja

Kunora e Bylbylave - poezi nga Dom Ndre Zadeja ...e pak rreshta për Marsin... Pranverën, Poezinë dhe Poetin Martir Nesër asht mars... pra e fusim majën e kambës...

Martiri i pestë… shkrim nga Nebil Çika

Martiri i pestë... shkrim nga Nebil Çika Deri ku shkon kufiri i terrorit dhe krimit komunist në Shqipëri?! Këtë shqiptarët, sidomos ata që kanë vuajtur...

Martiri Xhelal Koprencka nga Luan Myftiu (AAFH)

Martiri Xhelal Koprencka nga Luan Myftiu (AAFH) Xhelal Koprencka ka hyrë tashmë në altarin e martirëve të lirisë. Ai ka mbetur përjetësisht simbol i guximit...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.