back to top
18.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Markagjonët

Prek Cali… dhe Epopeja e Urës së Tamarës nga Ilir Seci

Prek Cali... dhe Epopeja e Urës së Tamarës nga Ilir Seci 71 vjet më parë, me 15 Janar 1945, Kreshniku i Malsisë Prek Cali ua vuri...

Kryengritja Antikomuniste e Postribës nga Ilir Seci

Kryengritja Antikomuniste e Postribës nga Ilir Seci 9 shtatori 2014 - Përvjetori i 68-të i Kryengritjes Antikomuniste të Postribës 9 shtatori sjell çdo vit përvjetorin i...

Si jetuan në t’njëjtin fshat familjet e 5 ish-kryeministrave

Si jetuam në të njëjtin fshat me familjet e 5 ish-kryeministrave nga Ani Jaupaj Menjëherë pas prezantimit, Dylbere Cane, rreth të 80-ave, na tha se...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.