Nyjet-Arkivit për » Mark Malaj «

Nikollë Merrnaçaj në jetën time… – nga Jozef Radi

Nikollë Merrnaçaj në jetën time… nga Jozef Radi Nikollë Mërnaçin e kam njoftë si nji burrë të urtë, të shtruar dhe të mençëm. Nji malsor tipik kelmendas edhe pse mustaqet e shtëllungëta, Lexo Me Teper.

Çorapet e grisura nga Dine Dine

Çorapet e grisura nga Dine Dine Të internuarit arritën në kamp rreth orës shtatë të mbrëmjes. Ishte fundjave dhe si zakonisht puntorët pushonin të dielën, furnizoheshin me bukë për tërë javën dhe të Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook