back to top
31.5 C
Tirana
E martë, 25 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mark Gjomarku

Marie Tuci, e lumja në përjetësi – nga Ndue Dedaj

Marie Tuci, e lumja në përjetësi nga Ndue Dedaj Marie Tuci, e vetmja grua në 38 martirët e kishës katolike në Shqipëri, ishte aq e...

Mons. dr. Zef Oroshi dhe sofra e Festivalit të 30-të shqiptar të muzikës dhe valleve në New York

Mons. dr. Zef Oroshi dhe sofra e Festivalit të 30-të shqiptar të muzikës dhe valleve në New York  editor i revistës Jeta Katolike, New York nga Klajd...

Luftën e nacionalizmës e kanë monopolizue të tjerë… – Mustafa Merlika i shkruan Gjon Marka Gjonit

Luftën e nacionalizmës e kanë monopolizue të tjerë... Mustafa Merlika i shkruan Gjon Marka Gjonit Letër Kryetarit të Bllokut Kombtar Independent Gjon Marka Gjonit. Zotni Kryetar! Ishte...

Një jetë e përkushtuar për Mirditën dhe atdhedashurinë – Kapidan Nikollë Gjomarku (1927-2018) – nga Tomë Mrijaj

Një jetë e përkushtuar për Mirditën dhe atdhedashurinë Kapidan Nikollë Gjomarku (1927-2018) nga Tomë Mrijaj Pema gjenealogjike e parë e familjes së madhe dhe e mirënjohur...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.