back to top
28.5 C
Tirana
E shtunë, 18 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

"Mapo Letrare"

Lojcak ndër fjalë… Cikël poetik nga Jozef Radi

Lojcak ndër fjalë... Cikël poetik nga Jozef Radi Fort i dashtun Mark, N'emën t'nji falenderimi të sinqertë që je kujtue për mue, po ta nisi kët...

“Koha është vlerësues i vetëm dhe jo vaniteti…” – Intervistë e Artan Gjyzel Hasanit dhënë gazetës “Mapo Letrare”

"Koha është vlerësues i vetëm dhe jo vaniteti..." Intervistë e Artan Gjyzel Hasanit dhënë gazetës "Mapo Letrare" Pyetje: A mendoni se letërsia shqipe pas '90, kur...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.