back to top
26.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mali i Tomorrit

Të prishësh një Monument Kulture – nga Agim Xh. Dëshnica

Ky shkrim i zotit Agim i Sh. Dishnicës, është një hymn për qytetin e tij të lindjes dhe ëndrrave Beratin, një nga qytetet jo vetëm më...

Origjina dhe simbolet e flamurit Shqiptar nga Maksim Zotaj

Origjina dhe simbolet e flamurit Shqiptar nga Maksim Zotaj "Flamuri Shqiptar ashtu si dhe gjuha e tij, kanë karakter kozmik, andaj ai duket se është po...

Gurët e Tomorrit po fillojnë të flasin… nga Mr. sc. Besim Dervishi

Gurët e Tomorrit po fillojnë të flasin... nga Mr. sc. Besim Dervishi Adhurimi i Kultit të Lisit ose Pemës së Jetës në Tomorr. Zbulohet dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.