back to top
26.5 C
Tirana
E shtunë, 18 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Lulëzim Basha

Perla e Myslim Murrizit… – nga Adriatik R. Dosti

Myslim Murrizi ne debate televizive Perla e Myslim Murrizit... nga Adriatik R. Dosti Nëse nuk do kish qëndruar në Parlament kur shokët e tij e braktisën me...

Fajtorë, foltore dhe falltarë… – refleksione të një tjetër dimri historik nga Jozef Radi

Fajtorë, foltore dhe falltarë... refleksione të një tjetër dimri historik  nga Jozef Radi Tashmë është dimër dhe ftohtë... Shqipëria prej kohësh është e zhytur në një çorodi...

Gjashtë gënjeshtrat e ‘fabrikës’ të majtë dhe ‘punishtes’ së vogël të PD-së së Bashës – nga Arian Starova

Gjashtë gënjeshtrat e ‘fabrikës’ të majtë dhe ‘punishtes’ së vogël të PD-së së Bashës nga Arian Starova*  Mbi rrenë-argumentet e debatit politik të sotëm… Në ditët e...

Si e mendoj unë situatën e sotme në Partinë Demokratike – nga Elona Caslli

Si e mendoj unë situatën e sotme në Partinë Demokratike nga Elona Caslli Çfarë mendoj unë?! Po të përgjigjem ty mik i panjohur, e përmes teje...

Kodi Moral në politikë – nga Alfons Grishaj

Kodi Moral në politikë nga Alfons Grishaj Çfarë do t’i shërbente më mirë Shqipërisë për të ecur përpara, “Kod Moral” në politikë apo moral i burrit...

Partia Demokratike – midis së djeshmes dhe së nesërmes… – refleksion politik nga Jozef Radi

Partia Demokratike - midis së djeshmes dhe së nesërmes... refleksion politik nga Jozef Radi Partia Demokratike në rrjedhë të kohës dhe betejave politike u sanksionua si...

Partia Demokratike! – nga Erl Kodra

Partia Demokratike! nga Erl Kodra Është gati e pashpjegueshme me fjalë ekzistenca e Partisë Demokratike, partia që lindi në Dhjetor 90, sepse ajo nuk është thjeshtë...

Tërhiquni nga kandidimi përballë Ramës… – Letër e hapur e Ismail Kadare drejtuar Lulëzim Bashës!

Tërhiquni nga kandidimi përballë Ramës. Letër e hapur e Ismail Kadare drejtuar Lulëzim Bashës! Ismail Kadare i është drejtuar me një letër Lulëzim Bashës duke i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.