back to top
16.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Luigj Kakarriqi

Julka Kakarriqi – Daragjati dhe shpirti i saj i përkushtimit – nga Zenepe Dibra

Julka Kakarriqi - Daragjati dhe shpirti i saj i përkushtimit nga Zenepe Dibra Janë disa personalitete shkodrane që i harrojmë për kontributin që kanë dhënë,...

Rreth Profesor Xhevat Korçës – shkruar nga Mërgim Korça

  Dy fjalë lexuesit eventual të këtij shkrimi Padyshim që mbas leximit të çdo shkrimi, një farë trysníje mbetëse nuk ka se si të mos vazhdojë tek...

Rreth Profesor Xhevat Korçës – shkruar nga Mërgim Korça

Dy fjalë lexuesit eventual të këtij shkrimi Padyshim që mbas leximit të çdo shkrimi, një farë trysníje mbetëse nuk ka se si të mos...

Zbulohet pas 100 vjetësh, lutja e 9 studentëve shqiptarë dërguar Presidentit Wilson

Zbulohet pas 100 vjetësh, lutja e 9 studentëve shqiptarë dërguar Presidentit Wilson “Zoti President, ju lutemi, merreni këtë komb fatkeq nën mbrojtjen tuaj! Zbulohet pas 100 vjetësh...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.