back to top
26.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Llazar Taçi

“Maro Konda” – Piktura që përjetesoi historinë nga Albert Vataj

“Maro Konda” - Piktura që përjetesoi historinë nga Albert Vataj “Maro Konda”, trimëria epika e një gruaje në tablonë kompozicionale të piktorit dhe ilustruesit korçar, Llazar...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.